Yükleniyor...
Kategoriler

El Terminali Fırsatları
Markalar
Müşteri Hiz.

İndirimli Ürünler

Hakkımızda

Yeninesil Mobil Otomasyon Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. Otomatik Tanıma / Veri Toplama Sistemleri, Mobil Uygulamalar ve kurumsal yazılımlar geliştirmek amacıyla kurulmuştur. Bunun yanısıta çeşitli teknoloji ve promosyon ürünlerinin yurtiçi toptan ve perakende satışını yapan firmamız, sektöründe özel bir konumda bulunmayı amaçlayarak, ürün kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermemeyi ilke edinmiştir.

MobilOtomasyon, sıcak satış otomasyonu, sipariş otomasyonu, depo otomasyonu, market otomasyonu, mağaza otomasyonu, sayaç okuma sistemleri, adisyon sistemleri ve kurumsal entegre çözümleri doğru zamanda, doğru şekilde müşterilerine sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. MobilOtomasyon firmasının sunduğu yazılımlar, işletmelerin hedeflerini tutturma, hız, doğruluk ve maliyet açısından önemlidir. Pazarda büyümeyi hedefleyen MobilOtomasyon ürün yelpazesini genişletmek, var olan ürünlerini ise günün teknolojisine uygun hale getirmek için uzman personeli ile çalışmalarını sürdürmektedir.

MobilOtomasyon yeni sektör olarak promosyon alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır. Özellikle Teknolojik promosyon alanında, Usb Bellek, Usb Mouse,Usb Lamba, Usb Isıtıcı ve soğutucu ve diğer Usb Promosyon ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Promosyon ürünlerimiz her hafta başta Çin olmak üzere çeşitli uzakdoğu ülkelerinden ve Avrupa ülkelerinden ithal edilmektedir. Bu sayede firmamız yüksek adetli siparişlerin yanı sıra daha düşük adetli siparişleri de uygun fiyatlara müşterilerine sunabilmektedir.

Eticaret Yazılımı ve Google Reklam'ları AdWorld Tarafından Sağlanmaktadır.